Navigacija

Konkurs za prijem pripravnika - diplomirani inženjer elektrotehnike/informatike/mašinstva

Konkursi za posao

Na osnovu člana 40. Statuta Univerziteta u Banjoj Luci, rektor Univerziteta u Banjoj Luci raspisuje

Konkurs za prijem pripravnika na Univerzitetu u Banjoj Luci - diplomirani inženjer elektrotehnike/informatike/mašinstva

I OPIS POSLOVA: Pripravnik će obavljati poslove u svrhu stručne obuke i osposobljavanja za samostalan rad u profesiji za koju je obrazovan.

II MJESTO RADA: Pravni fakultet Univerziteta u Banjoj Luci, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 77, 78000 Banja Luka

III OPŠTI USLOVI:

  • da je državljanin Republike Srpske ili Bosne i Hercegovine;
  • da je stariji od osamnaest (18) godina;
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost;
  • da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak.

IV POSEBNI USLOVI:

  • diplomirani inženjer elektrotehnike/informatike/mašinstva, visoka stručna sprema;
  • da kandidat prvi put zasniva radni odnos u struci;
  • poznavanje rada na računaru.

Uz prijavu na konkurs kandidati su obavezni priložiti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova i to:

  • Uvjerenje o državljanstvu;
  • Izvod iz matične knjige rođenih;
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak;
  • Diplomu/uvjerenje o stručnoj spremi;
  • Dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti (dostavlja samo kandidat koji je izabran).

Prijave se podnose u roku od 8 dana od dana objavljivanja Konkursa.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijavu sa navedenim dokumentima i dokazima uz naznaku PRIJAVA NA KONKURS, dostaviti na sljedeću adresu:

  • Univerzitet u Banjoj Luci, Univerzitetski grad - Bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78000 Banja Luka